גן אירועים בתל אביב טזורו. מה עומד מאחורי ההצלחה? כל זאת בכתבה

גן האירועים טזורו נשאר ירוק גם בתקופת החורף בזכות הקירוי הייחודי. מה עומד מאחורי ההצלחה? כל זאת בכתבה.

גן האירועים טזורו שוכן בשכונת צהלה בצפון תל אביב, הגן הכפרי והסולידי בלב העיר תל אביב הוא השילוב המנצח שבזכותו זוגות רבים בוחרים להינשא בו.
החיפוש אחר גנים באיזור מלווים בתסכול רב שכן יש מגבלות תקציב, מגבלת כמות וכן, גם מגבלת חניה. בטזורו המגבלה היחידה היא שלשמיים אין גבול.

בתקופת הקיץ הגן הירוק נמצא תחת כיפת השמים ובתקופת החורף הגן הירוק נעטף בקירוי מחמם שמאפשר חגיגה ירוקה גם בתקופה הקרירה יותר. בגן מתקיימים קבלת הפנים וגם טקס החופה המרגש ולאחר מכן נכנסים אל האולם האורבני לארוחת המשתה, האולם בעל מערכות תאורה והגברה שיבטיחו לכם חגיגת ריקודים מטריפה. בכל פינה תוכלו לראות את הנגיעה העיצובית המושקעת. בנוסף, בצמוד לטזורו האורחים נהנים ממתחם חניה ללא תשלום, כשאנחנו עדיין בלב ת”א.

טזורו

טזורו

מרגע קביעת תאריך האירוע צוות ההפקה של הגן מתחיל יחד איתכם לבנות את האירוע, החל מהעיצוב, סידור השולחנות ועד בחירת התפריט המותאם אישית אליכם ולטעמי האורחים. “המטרה העיקרית היא לתת לזוגות את החוויה הכי כיפית, נעימה ונינוחה בהכנות לחתונה שלעתים עלולות להיות מלחיצות”, מספר לנו אורן מנהל מחלקת המכירות.
“החוויה בטזורו היתה נעימה ומרגיעה, תמיד דאגו לתת לנו ביטחון . אני לא אוהבת שכל הפוקוס עליי, אבל אני כן מתגעגעת לתהליך שחווינו עם אורן, זו מבחינתי אחת החוויות שלי מהחתונה”, מספרת לנו יפעת שנישאה בטזורו.

בתחום הקולינארי טזורו מככב, עצם היותו גן אירועים במרכז מכריח אותו להיות אותנטי, ייחודי וטעים כדי לכבוש את הקהל. המטבח בסגנון פיוז’ן עכשווי ומשלב בין מנות חדשניות לבין מנות מסורתיות כך שקשת רחבה של גילאים מתחברת לטעמים, הדיוק המשמעותי לטעמים הוא באמצעות התאמה אישית לכל אירוע עפ”י בקשת בעלי השמחה. הגן מציע שלושה סוגי תפריטים שונים: בשרי, צמחוני וטבעוני.

השילוב המושלם בין הכפרי והעירוני בתוך העיר תל אביב, מבטיח לכם את החתונה הייחודית ביותר בעיר.

Recent Posts

Leave a Comment